Čistím do čista


quartzDnes sa mi stala zaujímavá vec. Ako sa vraciam k svojej podstate, rozpamätávam sa na to všetko čo som pred pár rokmi vedela, len som sa toho vzdala, alebo som to zabudla v návale práce. A jednou z týchto vecí sú aj kamene. Opäť som ich začala nosiť. Nie všetky a nie v takej miere ako predtým. Nosievala som kamene vo vreckách podľa nálady a momentálneho pocitu, veľakrát som ich tam mala aj niekoľko.

Rovnako aj pod vankúšom. Pred spaním som si dávala kamene pod vankúš. Občas som zabudla, že tam nejaké mám a keď som robila veľké upratovanie, tak som tam občas našla aj 7 a vôbec mi nevadilo na nich spať. Takmer som ich necítila, ale spalo sa mi dobre. S kameňmi som si užila kopec „zábavy“ . Astrofylit, ktorý je nápomocný pri astrálnom cestovaní som takmer utopila na toalete. Manganokalcit sa mi skoro rozpadol pod vankúšom, ten som“ zničila“ úplne. Pár náramkov sa roztrhlo, niektoré pár dní po nákupe, iné vydržali trochu dlhšie a potom šup praskli a ja som zbierala malinké kamienky vo vysokom koberci. Posledné roky len tak ležali na poličke a občas som z nich utrela prach. Naposledy som pred rokom a po dostala apatitový náhrdelník s náušnicami a to boli posledné kúsky do zbierky. Tie som nosila občas, ale len keď sa mi hodili farebne k oblečeniu.

A tak som po tejto dlhej dobe siahla po krištáľovom prívesku v tvare srdca. Je veľký asi 3×3 cm a keďže je takmer priesvitný “hodí“ sa ku všetkému. Keď som si ho sem-tam zobrala tak som mala pocit ťažoby na krku a prestala som ho nosiť úplne.  Pri kúpe bol takmer číry, ale nosením sa na niektorých miestach zakalil. Tak som ho zobrala očistiť. Pustila som na neho studenú vodu a omývala ho zo všetkých strán niekoľko minúť. Zároveň som sledovala ako postupne svoje zakalenie stráca. Aj vnútorné pavučiny sa čistili a postupne mizli. Najskôr som si myslela, že bol špinavý zvonku, ale ruky som mala čisté. Tak som ho vyplachovala ešte dlhšie a postupne stále viac a viac žiaril. Tak ma to potešilo. Bol lesklý a číry ako keď som ho kupovala. Obnovila som u pôvodnú energiu a môžem ho smelo znovu nosiť 🙂

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: